© 2002-2004   www.matomsoft.pl

Instrukcja obsługi

 

 

 

Szanowni Państwo

 

 

Internetowy Biuletyn Informacji Publicznej, zbudowany jest na zasadzie 'drzewa'. Aby uzyskać dostęp do interesujących Was informacji można skorzystać z menu biuletynu znajdującego się po lewej stronie okna. Menu zostało pogrupowane tak by maksymalnie ułatwić Wam poruszanie się po nim.

 

W celu znalezienia interesujących Was informacji można również skorzystać z wyszukiwarki która znajduje się po prawej stronie okna u góry ekranu. Aby to uczynić należy wpisać szukany "wyraz" i kliknąć przycisk 'Szukaj' lub naciskąć klawisz [Enter].

 

 

Pragniemy przypomnieć, że Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, składający się z ujednoliconego systemu stron, na których zostaje udostępniona informacja publiczna. Podstawowym zadaniem biuletynu jest ułatwienie dotarcia do informacji publicznej, dokumentów oraz do kompetentnych osób w danej jednostce. Nad aktualnością danych zawartych w Biuletynie, pieczę sprawuje Redakcja Biuletynu.

 

 

Chętnie poznamy wszelkie Państwa sugestie i uwagi techniczne związane z poprawieniem komfortu korzystania z biuletynu przez użytkowników. Prosimy o przesyłanie uwag na jeden z poniższych adresów:

 

twojtkowiak@eranet.pl      lub        edytorbip@matomsoft.pl

 

 

 

 

Z wyrazami Szacunku

 

Administrator Biuletynu

 

 

 

 

UWAGI TECHNICZNE

 

 

Dokumenty oznaczone ikoną  są w formacie *.doc. Do przeglądania lub edycji dokumentów DOC należy używać programu Microsoft Word.

 

Dokumenty oznaczone ikoną  są w formacie *.xls. Do przeglądania lub edycji dokumentów XLS należy używać programu Microsoft Excel.

 

Dokumenty oznaczone ikoną  są w formacie *.pdf. Do przeglądania dokumentów PDF należy używać programu Acrobat Reader.

 

 

Darmowe programy do przeglądania i wydruku dokumentów znajdujących się w Biuletynie można pobrać poniżej (platforma Windows):

 

Word Viewer 97 (3,76 MB)

 - umożliwia odczytanie dokumentów WORD

 

Excel Viewer 97 (3,72 MB)

 - umożliwia odczytanie dokumentów EXCEL

 

Acrobat Reader 5.0.5a PL (13,7 MB)

 - umożliwia odczytanie dokumentów PDF