Otwiera stronę główną Biuletynu Informacji Publicznej www.bip.gov.plInstrukcja obsługiRedakcja Biuletynu
  Biuletyn Informacji Publicznej      
 Wersja do wydruku

Instrukcja obsługi

 

 

 

Szanowni Państwo

 

 

Internetowy Biuletyn Informacji Publicznej, zbudowany jest na zasadzie 'drzewa'. Aby uzyskać dostęp do interesujących Was informacji można skorzystać z menu biuletynu znajdującego się po lewej stronie okna. Menu zostało pogrupowane tak by maksymalnie ułatwić Wam poruszanie się po nim.

 

W celu znalezienia interesujących Was informacji można również skorzystać z wyszukiwarki która znajduje się po prawej stronie okna u góry ekranu. Aby to uczynić należy wpisać szukany "wyraz" i kliknąć przycisk 'Szukaj' lub naciskąć klawisz [Enter].

 

 

Pragniemy przypomnieć, że Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, składający się z ujednoliconego systemu stron, na których zostaje udostępniona informacja publiczna. Podstawowym zadaniem biuletynu jest ułatwienie dotarcia do informacji publicznej, dokumentów oraz do kompetentnych osób w danej jednostce. Nad aktualnością danych zawartych w Biuletynie, pieczę sprawuje Redakcja Biuletynu.

 

 

Chętnie poznamy wszelkie Państwa sugestie i uwagi techniczne związane z poprawieniem komfortu korzystania z biuletynu przez użytkowników. Prosimy o przesyłanie uwag na jeden z poniższych adresów:

 

twojtkowiak@eranet.pl      lub        edytorbip@matomsoft.pl

 

 

 

 

Z wyrazami Szacunku

 

Administrator Biuletynu

 

 

 

 

UWAGI TECHNICZNE

 

 

Dokumenty oznaczone ikoną  są w formacie *.doc. Do przeglądania lub edycji dokumentów DOC należy używać programu Microsoft Word.

 

Dokumenty oznaczone ikoną  są w formacie *.xls. Do przeglądania lub edycji dokumentów XLS należy używać programu Microsoft Excel.

 

Dokumenty oznaczone ikoną  są w formacie *.pdf. Do przeglądania dokumentów PDF należy używać programu Acrobat Reader.

 

 

Darmowe programy do przeglądania i wydruku dokumentów znajdujących się w Biuletynie można pobrać poniżej (platforma Windows):

 

Word Viewer 97 (3,76 MB)

 - umożliwia odczytanie dokumentów WORD

 

Excel Viewer 97 (3,72 MB)

 - umożliwia odczytanie dokumentów EXCEL

 

Acrobat Reader 5.0.5a PL (13,7 MB)

 - umożliwia odczytanie dokumentów PDF

 


 Do góryRejestr zmian
Administrator i Redaktor Biuletynu Informacji Publicznej:  
Longina Dułacz   tel. 61 28 25 213